Letenky a ubytování

Anglie - typický anglický stylJak jsme již psali, nejpohodlnější a také nejrychlejší cestou, jak se do Anglie dopravit, je ta vzduchem. Navíc díky stále rozšířenějším takzvaným nízkonákladovým leteckým společnostem se ceny letenek pohybují velmi nízko a jsou tak dostupné prakticky pro kohokoliv.

V současné době se cena letenek pohybuje na dech beroucí úrovni. Letenku do Anglie, včetně zpáteční cesty a všech tax i poplatků, můžete zakoupit už od úžasných necelých patnácti set korun. Samozřejmě je cena závislá na mnoha různých aspektech, jako je období, ve kterém chcete letět, zda let obsahuje přestupy, nebo se jedná o přímý let, třída a mnoho dalších.

Nejlevněji Vás vyjde let v ekonomické třídě. Komfortnost je oproti takové byznys třídě logicky nižší, ale nejhorší není. Rozdíl mezi cenou letenky do Anglie v byznys a v ekonomické třídě může dělat i více než deset tisíc korun! Častým způsobem, jak na letence ušetřit je zakoupení letů last minute, nebo letenek ve slevových akcích.

Co se ubytování v Anglii týká, je nejrozumnější vybrat si takové, které bude pro Vás nejvýhodnější podle délky vašeho poznávacího pobytu či dovolené v Anglii. Chystáte-li se v této nádherné zemi strávit pouze několik dní nebo nanejvýš pár týdnů, je pro Vás dobrým řešením například hotel. Třeba jednolůžkový pokoj se dá sehnat už asi od pěti set korun za noc. Záleží opět na komfortu, vybavení a poskytovaných službách.

Hned po hotelech jsou velmi častým typem ubytování penziony a takzvané bed&breakfast. To je ubytování na pokoji se snídaní v ceně. Cenově se liší od hotelů řádově jenom o několik desítek korun.

Hotely v Anglii jsou nejčastěji tříhvězdičkové. V hotelu najdete například bar, vlastní parkovací místo, wifi zdarma, půjčovnu kol či možnost jiného aktivního odpočinku.

© Copyright 2024 | Británie, Anglie, Spojené království Velké Británie a Severního Irska | www.ebritanie.cz
Vyrobilo: MFÁčko.cz